Banery reklamowe

Aby dotrzeć do klientów, należy postawić na sprawdzone i profesjonalne materiały promocyjne. Jednym z najskuteczniejszych sposobów przyciągania wzroku są banery reklamowe, a zwłaszcza modele zewnętrzne. W obrębie tego rozwiązania istnieje wiele produktów, np. jednostronne czy odblaskowe. Wszystkie cechują się jednak wysokim poziomem wykonania oraz wytrzymałością, co doceni każda firma poszukująca dobrego sposobu na wyróżnienie swojej marki. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy w zakresie druku na wymiar reklam w tej właśnie formie.

Wysokiej jakości druk banerów dla wszystkich firm

Podczas pracy stosujemy wyłącznie najnowocześniejsze technologie. Dają one wymierne efekty, ponieważ druk banerów spełnia w ten sposób wszelkie wymagania dotyczące jakości, czytelności, kolorystyki i innych czynników wpływających na ocenę całości reklamy zewnętrznej. Na dodatek przykładamy dużą wagę do terminowości, co zostało już docenione przez wiele współpracujących z nami firm. Nasze reklamowe plandeki jednostronne, odblaskowe oraz pozostałe modele na wymiar promowały już zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa.

Rodzaje druku banerów reklamowych

Tego typu materiały promocyjne powstają w kilku różnych wersjach. Wybór konkretnego rozwiązania zależy od efektów, jakie zamierza osiągnąć dana firma oraz miejsca ustawienia reklamy. Banery zewnętrzne dzielą się w związku z tym na:

  • jednostronne i dwustronne – drugie z nich sprawdzają się najlepiej w miejscach dużego natężenia ruchu;
  • frontlit – cechuje się elastycznością i optymalną ceną druku;
  • siatkę mesh – lekka, wielkoformatowa, na wymiar i z widoczną grafiką reklamową;
  • odblaskowe – doskonałe na drogi, gdzie światła przejeżdżających samochodów oświetlają je wyraźnie nawet po zmroku.

Wytrzymałe banery reklamowe

Nasze produkty powstają z wysokogatunkowych materiałów. Druk banerów reklamowych zapewnia w ten sposób dostęp do plandek zewnętrznych dla firm o dużej odporności mechanicznej. Jednostronne czy odblaskowe modele na wymiar opierają się ścieraniu, pęknięciom oraz zerwaniu. Ponadto są zabezpieczone przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak deszcz, śnieg czy silne promieniowanie UV.

Profesjonalne banery reklamowe na wymiar

Zrealizujemy każdy projekt. Banery reklamowe na wymiar to doskonałe rozwiązanie dla firm, które mają własny pomysł na promocję i szukają zaufanego partnera. Druk reklam zewnętrznych może objąć wielkoformatowe i małoformatowe plandeki w dowolnym stylu (jednostronnym, dwustronnym, odblaskowym itd.). Dysponujemy sprzętem niezbędnym do dostosowania się do twoich potrzeb.

Cena banerów reklamowych dla firm

Kampanie reklamowe potrafią pochłonąć sporo środków, lecz skorzystanie z naszej pomocy pozwoli ci zmieścić się w rozsądnym budżecie. Banery reklamowe dla firm wyceniamy indywidualnie na podstawie takich czynników, jak wykorzystane materiały, rodzaj plandeki zewnętrznej (np. jednostronna lub odblaskowa), stopień skomplikowania projektu, wymiary czy wielkość zamówienia. Dzięki temu druk spełni oczekiwania pod względem ceny. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby dowiedzieć się więcej o szczegółach współpracy.