Broszury szyte

broszury szyte

Broszury szyte są rodzajem katalogu składającego się z większej ilości arkuszy połączonych zszywkami. Wszystkie strony tego typu szytych broszur mogą być wydrukowane na papierze o jednej gramaturze, lecz proponujemy także alternatywne rozwiązanie – okładka może być wykonana z grubego papieru, a środek broszury z cieńszego materiału. Dodatkowo okładkę możemy ozdobić folią matową, błyszczącą lub połączoną z wybiórczym lakierem UV. Zwiększa to estetykę całej broszury. Te szyte są chętniej wybierane w przypadku konieczności przedstawienia szerszej oferty bądź przekazania większej ilości informacji, np. dot. świadczonych usług.

Każda wydrukowana przez nas broszura składa się z minimum dwóch arkuszy złączonych razem, czyli z ośmiu stron. Możecie Państwo zaprezentować na niej co tylko chcecie – zgodnie z wizją Waszego przedsiębiorstwa! Gwarantujemy, że broszury szyte wykonamy jak najlepiej, uwzględniając indywidualne oczekiwania, a także stawiając na sprawdzone rozwiązania w zakresie produkcji. Do wyboru pozostawiamy nasz kreator, który umożliwia oszacowanie finalnej ceny wszystkich produktów. Wyliczana jest ona m.in. na podstawie rozmiaru, nakładu, rodzaju papieru czy szycia.

Wysokiej jakości broszury szyte

Broszurę możemy powiększać o kolejne arkusze, czyli wielokrotność czterech stron.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że niezwykle ważna dla naszych klientów jest możliwość dostosowania produktu do swoich potrzeb. Dlatego w naszej drukarni broszur udostępniamy formaty A6, A5 i A4, a także papier o gramaturze od 90 g do 170 g. W zależności od preferencji dostępny jest również papier matowy lub błyszczący. Postawcie na nas – zajmujemy się wydrukiem broszur nie od dziś!

Szybka wycena

Kontakt
z doradcą

Powiedz do czego chcesz wykorzystać broszury szyte, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą.

Zadzwoń

12 294 13 01

Napisz

biuro@arpidruk.pl

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

"*Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (imię, nazwisko, nazwa firmy, numer telefonu, adres e-mail) oraz przesyłanie informacji handlowych w celach marketingowych przez Arpidruk Rząska zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2014 poz. 1182)."

Imię i nazwisko*

Nazwa firmy

Telefon kontaktowy*

Adres email*

Prześlij plik

Zapytanie

Please leave this field empty.