Broszury szyte

broszury szyte

Broszury szyte są rodzajem katalogu składającego się z większej ilości arkuszy połączonych zszywkami. Wszystkie strony tego typu szytych broszur mogą być wydrukowane na papierze o jednej gramaturze, lecz proponujemy także alternatywne rozwiązanie – okładka jest wówczas wykonana z grubego papieru, a środek broszury z cieńszego materiału. Dodatkowo okładkę możemy ozdobić folią matową, błyszczącą lub połączoną z wybiórczym lakierem UV. Zwiększa to estetykę całej broszury. Te szyte są chętniej wybierane w przypadku konieczności przedstawienia szerszej oferty bądź przekazania większej ilości informacji, np. dot. świadczonych usług.

Każda wydrukowana przez nas broszura składa się z minimum dwóch arkuszy złączonych razem, czyli z ośmiu stron. Mogą Państwo zaprezentować na niej co tylko chcecie – zgodnie z wizją Waszego przedsiębiorstwa! Gwarantujemy, że broszury szyte wykonamy jak najlepiej, uwzględniając indywidualne oczekiwania, a także stawiając na sprawdzone rozwiązania w zakresie produkcji. Do wyboru pozostawiamy nasz kreator, który umożliwia oszacowanie finalnej ceny wszystkich produktów. Wyliczana jest ona m.in. na podstawie rozmiaru, nakładu, rodzaju papieru czy szycia.

Wysokiej jakości broszury szyte

Broszurę możemy powiększać o kolejne arkusze, czyli wielokrotność czterech stron.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że niezwykle ważna dla naszych klientów jest możliwość dostosowania produktu do swoich potrzeb. Dlatego w naszej drukarni broszur udostępniamy formaty A6, A5 i A4, a także papier o gramaturze od 90 g do 170 g. W zależności od preferencji dostępny jest również papier matowy lub błyszczący. Postawcie na nas – zajmujemy się wydrukiem broszur nie od dziś! Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam na realizację nawet pozornie skomplikowanych zadań, dlatego śmiało możemy stwierdzić, że podejmiemy się każdego zlecenia. Niezależnie od tego, czy zależy Państwu na dużym nakładzie broszur, czy mamy zająć się jedynie próbnymi wydrukami, pozostajemy do Waszej dyspozycji!

Wydruk broszur. Jak wygląda ten proces?

Drukowanie broszury może wydawać się skomplikowane, jednak nasza drukarnia opanowała tę czynność do perfekcji. Na samym początku wspólnie z klientem omawiamy projekt, jak również stronę techniczną realizacji – używając profesjonalnego programu, pokazujemy, na których stronach będą zawarte dane informacje, a także grafiki czy wykresy. Mamy bowiem świadomość, że drukowanie broszury będzie różniło się w zależności od branży, której ma ona służyć. Sprostamy jednak każdemu wyzwaniu! Uwzględnimy również, z ilu części ma składać się broszura. Druk ostatecznie dopasujemy do uzyskanych informacji, a następnie zajmiemy się jego realizacją.

Na każdym etapie współpracy pozostajemy do Państwa dyspozycji, ponieważ wiemy, że zależy Wam na jak najlepszym efekcie. Jako profesjonalna drukarnia broszur zdajemy sobie sprawę z tego, że to Wy będziecie przedstawiać wykonane przez nas produkty swoim klientom i kontrahentom, dlatego ich wydruk musi być naprawdę wysokiej jakości. Możecie nam zaufać!

Szybka wycena

Kontakt
z doradcą

Powiedz do czego chcesz wykorzystać broszury szyte, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą.

Zadzwoń

12 294 13 01

Napisz

biuro@arpidruk.pl

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

"*Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (imię, nazwisko, nazwa firmy, numer telefonu, adres e-mail) oraz przesyłanie informacji handlowych w celach marketingowych przez Arpidruk Rząska zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2014 poz. 1182)."

Imię i nazwisko*

Nazwa firmy

Telefon kontaktowy*

Adres email*

Prześlij plik

Zapytanie

Please leave this field empty.