Druk cyfrowy


CYFROWY DRUK ULTRA HD W KRAKOWIE!


Drukarnie cyfrowe to miejsca, w których dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych można wykonać wysokiej jakości druk cyfrowy — taki wydruk jest przystępny cenowo, a do tego gwarantuje zadowalające efekty wizualne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą druku cyfrowego. Kraków to miasto, w którym znajdziecie naszą drukarnię.

Poniżej przedstawiamy wybrane cechy urządzenia, które pozwalają nam wykonać druk cyfrowy ulotek, wizytówek i innych grafik w najwyższej jakości.

druk cyfrowy

 

Rozdzielczość 2400 x 2400 dpi VCSEL ROS zapewnia, że wydruki cyfrowe zachowują ostrość, szczegóły w cieniach i żywe kolory.

Odwzorowanie 1200 x 1200 x 10 RIP bez próbkowania w dół zapewnia jakość Ultra HD.

Druk cyfrowy na materiałach w zakresie 52-350 GSM.

Maksymalny format druku 330 x 660 mm (maksymalny zadruk: 323 x 654 mm).

Korekta gęstości optycznej gwarantująca jeszcze lepszą jakość druku.

Wbudowany spektrofotometr zapewniający poprawną kolorystykę wydruku.

 

Druk cyfrowy w praktyce — szerokie możliwości jego zastosowania

Druk cyfrowy jest techniką, która pozwala na wydruk nawet jednej sztuki bez konieczności korzystania z przygotowalni i dodatkowych prac przedwykonawczych. Praca drukowana jest bezpośrednio z komputera, dzięki czemu czas realizacji jest bardzo krótki.
Drukowanie cyfrowe daje wiele możliwości. Metoda ta umożliwia m.in. druk cyfrowy ulotek, wizytówek, plakatów, zaproszeń i innych materiałów promocyjnych. Ponadto druk cyfrowy zapewnia wysoką jakość przy niedużym nakładzie pracy i umożliwia wydruk na różnych powierzchniach. W druku cyfrowym nie ma żadnych ograniczeń ilości kolorów czy przejść tonalnych, dlatego doskonale sprawdzi się on w przypadku wielobarwnych, ozdobnych grafik.

Na druku cyfrowym możliwa jest personalizacja, czyli każdy egzemplarz może posiadać indywidualny tekst, numer, logo itp.
Brak konieczności przygotowywania formy drukowej znacząco obniża koszty druku oraz znacznie przyspiesza realizację zlecenia.

Wydruki cyfrowe stosujemy, by wykonać:

  • wizytówki,
  • ulotki,
  • naklejki,
  • plakaty,
  • oferty,
  • zaproszenia,
  • broszury,
  • i inne.

 

Nasza drukarnia cyfrowa w Krakowie daje możliwość drukowania na papierach satynowych, kredowych, samoprzylepnych, ozdobnych, jak również na folii samoprzylepnej (białej lub przezroczystej). Istnieje także możliwość docięcia prac do formatu, zszycia lub zaokrąglenia rożków.

Możliwe jest wykonanie wydruku próbnego o niezwykle wysokiej jakości. Nasza drukarnia cyfrowa dąży do tego, by każda praca była zgodna z oczekiwaniami klienta. Wydruk próbny nie jest więc kosztowny, a pozwala na wprowadzenie ewentualnej korekty w projekcie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do odwiedzenia nas w Krakowie lub do skontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo bądź poprzez formularz na naszej stronie. Wykonamy dla Ciebie każdy druk cyfrowy.

Kontakt
z doradcą

Powiedz do czego chcesz wykorzystać druk cyfrowy, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą.

Zadzwoń

12 294 13 01

Napisz

biuro@arpidruk.pl

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

"*Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (imię, nazwisko, nazwa firmy, numer telefonu, adres e-mail) oraz przesyłanie informacji handlowych w celach marketingowych przez Arpidruk Rząska zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2014 poz. 1182)."

Imię i nazwisko*

Nazwa firmy

Telefon kontaktowy*

Adres email*

Prześlij plik

Zapytanie

Please leave this field empty.