Druk cyfrowy


CYFROWY DRUK ULTRA HD!


Dzięki korzystaniu z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych oferujemy druk cyfrowy w najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie. Poniżej wybrane cechy urządzenia, które pozwalają nam wykonanie druku w najwyższej jakości:

druk cyfrowy

 

Rozdzielczość 2400 x 2400 dpi VCSEL ROS w celu zapewnienia ostrości, szczegółów w cieniach i żywych kolorów

Odwzorowanie 1200 x 1200 x 10 RIP bez próbkowania w dół w celu zapewnienia jakości Ultra HD

Druk na materiałach w zakresie 52 – 350 gsm

Maksymalny format druku 330 x 660 mm (maksymalny zadruk: 323 x 654 mm)

Korekta gęstości optycznej gwarantująca jeszcze lepszą jakość druku

Wbudowany spektrofotometr zapewniający poprawną kolorystykę wydruku

 

Druk cyfrowy jest techniką, która pozwala na wydruk nawet jednej sztuki bez zbędnej przygotowalni. Praca drukowana jest bezpośrednio z komputera, dzięki czemu czas realizacji jest bardzo krótki.

Metoda ta umożliwia druk cyfrowy ulotek, wizytówek, plakatów, zaproszeń i innych materiałów promocyjnych. Druk cyfrowy zapewnia ich wysoką jakość, przy niedużym nakładzie pracy i umożliwia wydruk na różnych powierzchniach. W wydruku cyfrowym nie ma żadnych ograniczeń ilości kolorów, czy przejść tonalnych, dlatego doskonale sprawdzi się w przypadku wielobarwnych i ozdobnych grafik.

Na druku cyfrowym możliwa jest personalizacja, czyli każdy egzemplarz może posiadać indywidualny tekst, numer, logo itp.

Brak konieczności przygotowywania formy drukowej znacząco obniża koszty druku oraz znacznie przyspiesza realizację zlecenia.

Tą metodą wykonujemy:

– wizytówki
– ulotki
– naklejki
– plakaty
– oferty
– zaproszenia
– broszury
– i inne

Drukujemy na papierach satynowych, kredowych, samoprzylepnych, ozdobnych jak również na folii samoprzylepnej (białej lub przezroczystej). Istnieje również możliwość docięcia prac do formatu, zszycia, zaokrąglenia rożków.

Możliwe jest wykonanie wydruku próbnego, w druku cyfrowym nie musimy wykonywać form drukarskich, a każda odbitka jest tej samej jakości. Wydruk próbny nie jest więc kosztowny, a pozwala na wprowadzenie ewentualnej korekty w projekcie.

Kontakt
z doradcą

Powiedz do czego chcesz wykorzystać druk cyfrowy, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą.

Zadzwoń

12 294 13 01

Napisz

biuro@arpidruk.pl

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

"*Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (imię, nazwisko, nazwa firmy, numer telefonu, adres e-mail) oraz przesyłanie informacji handlowych w celach marketingowych przez Arpidruk Rząska zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2014 poz. 1182)."

Imię i nazwisko*

Nazwa firmy

Telefon kontaktowy*

Adres email*

Prześlij plik

Zapytanie

Please leave this field empty.