Folia na okna

Odpowiednie udekorowanie sklepu znacząco wpływa na jego postrzeganie. W związku z tym należy postawić na sprawdzone rozwiązania reklamowe, by efekty przyciągały potencjalnych klientów. Szczególnie popularna jest folia na okna ze względu na swoją trwałość, prostotę montażu oraz cenę. Zwłaszcza że można ją opatrzyć logiem lub kolorowym nadrukiem, który nie tylko uatrakcyjnia szybę okienną czy szyld sklepowy, ale też zapewnia prywatność znajdujących się w środku osób. Sprawdź, dlaczego jeszcze warto zainteresować się naszą usługą druku.

Rodzaje folii okiennych w naszej ofercie

Posiadamy zaawansowany technologicznie sprzęt, który umożliwia nam realizację praktycznie każdego zadania. Niezależnie więc od tego, jakiego rodzaju produktu reklamowego potrzebujesz, z pewnością będziemy w stanie pomóc. Folia okienna po druku może przybrać formę:

  • dziurkowaną,
  • odblaskową,
  • szronioną (mrożoną),
  • witrażową,
  • plakatową,
  • piaskowaną

i wiele innych. Warto dodać, że wszystkie materiały mogą mieć dowolny nadruk lub przesłane do nas logo, które nadaje się do naklejenia na szybę okna lub szyld sklepowy.

Zalety folii reklamowej na szyby

Najbardziej rzucającym się w oczy atutem jest doskonały wygląd. Folia reklamowa na szyby oraz szyldy z logiem lub innym nadrukiem podnosi poziom estetyki w danym miejscu. Wystarczy dobry pomysł, który potem wcielimy w życie przy pomocy druku. Taka metoda wytwarzania jest jednocześnie bardzo szybka, więc okleisz okna sklepowe w krótkim terminie.

Ponadto gwarantujemy trwałość naszych rozwiązań. Oklejone witryny okienne są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także szereg czynników zewnętrznych (zwłaszcza deszcz i promieniowanie UV).

Dostosowana do potrzeb folia reklamowa na okno

Masz niestandardowy pomysł na promocję? Zwróć się do nas. Folia reklamowa na okno może przybrać dowolny kształt, mienić się wieloma barwami i przedstawiać każde logo lub nadruk. W ten sposób szyby i szyldy sklepowe będą wyróżniać się na tle konkurencji. Druk materiałów okiennych dostosowujemy do twoich potrzeb.

Folia na okna w atrakcyjnej cenie

Przykładamy dużą wagę do jakości oferty, ale nie zapominamy przy tym o pozostałych aspektach działalności. Dlatego folia na okna sklepowe wyróżnia się najlepszym stosunkiem ceny do jakości. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie produkty reklamowe z nadrukiem na szyby i szyldy spełniały wszelkie oczekiwania pod tym względem. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego zainteresowanych takim drukiem okiennym. Doradzimy wybór najkorzystniejszego rozwiązania reklamowego z logiem.