Folia samoprzylepna

Naklejki i etykiety na różnego rodzaju powierzchnie płaskie doskonale zastępują droższe materiały. Jednocześnie zapewniają wysokie walory estetyczne, a także wytrzymałość. Dlatego właśnie folie samoprzylepne każdego typu – od monometrycznych i magnetycznych, przez wylewane oraz szronione, aż po polimerowe wraz z piaskowanymi – cieszą się tak dużą popularnością. Zwłaszcza że można je niemal dowolnie dostosowywać pod kątem kształtu, wymiarów czy kolorów. Zobacz, przygotowaliśmy w tej dziedzinie produktów reklamowych.

Rodzaje folii samoprzylepnej w ofercie

Dysponujemy sprzętem, który pozwoli na stworzenie praktycznie każdej reklamy. Naklejki, etykiety, nalepki oraz wlepki przycinamy do potrzebnego formatu i umieszczamy na nich dowolną grafikę lub napis. Z przyjemnością doradzimy też, które rozwiązanie reklamowe sprawdzi się najlepiej w danym przypadku. Zamówisz u nas folie samoprzylepne:

  • monometryczne – podstawowe i najtańsze,
  • magnetyczne – elastyczne,
  • wylewane – do oklejania skomplikowanych powierzchni,
  • szronione – zasłaniające widok,
  • polimerowe – o podwyższonej trwałości,
  • piaskowane – matowe, półmatowe lub transparentne.

Zastosowanie folii samoprzylepnych

Naklejki z nadrukiem przylepia się na powierzchnie płaskie. Dobrym przykładem są płyty PVC lub tablice reklamowe. Jednak folia samoprzylepna, zarówno monometryczna, jak i magnetyczna, wylewana, szroniona, polimerowa czy piaskowana świetnie sprawdzi się w oknach, witrynach oraz na drzwiach. Wystarczy dobrać właściwe rozwiązanie, aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt.

Dobra cena folii reklamowych

Ponieważ wszystkie produkty możesz dostosować pod kątem sposobu ich wykonania oraz wymiarów, zapłacisz wyłącznie za to, czego faktycznie potrzebujesz. Folie reklamowe wyceniamy indywidualnie na podstawie wybranego typu (magnetyczna, monomeryczna, wylewana, szroniona, polimerowa, piaskowana), rozmiarów oraz wielkości zamówienia. Dokładamy też wszelkich starań, by cena zawsze pozostawała konkurencyjna. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w sprawie produktów samoprzylepnych, aby ustalić szczegóły współpracy.