Haft komputerowy

Haft komputerowy jest doskonałą metodą aplikacji grafiki na wszelkiego typu odzieży, w tym na:

– polarach,

– kurtkach,

– koszulkach t-shirt,

– koszulkach polo,

– koszulach,

– czapkach,

– czapeczkach baseball’owych,

– swetrach,

– bluzach,

– ubraniach roboczych,

– spodniach,

– wykrojach,

– ręcznikach,

Specjalizujemy się w tej technice od dawna, tworząc wyroby najwyższej jakości i wykonujemy za jej pomocą również naszywki, emblematy czy tarcze szkolne. Po więcej informacji zapraszamy do zakładki naszywki.

Proponowane przez nas produkty wykazują nie tylko wyjątkową estetykę wykonania, ale również niezwykłą trwałość. Jest to jedna z najskuteczniejszych metod, ponieważ haft jest całkowicie odporny na spieranie czy prasowanie i nawet po długim czasie, jak również w przypadku intensywnej eksploatacji, nie traci na jakości wizualnej.

Posiadamy wysokiej klasy maszynę hafciarską, dzięki której możemy zaoferować Państwu najwyższą jakość działań na różnych typach materiałów. Dzięki stosowaniu różnokolorowych nici oraz korzystaniu z usług wykwalifikowanych specjalistów, wszelkie zadania wykonujemy szybko i skutecznie. Jesteśmy w stanie realizować indywidualne zamówienia, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających osób.

Cennik

Cena uzależniona jest od wielu czynników. Jeśli chcą Państwo wykonać haft komputerowy, prosimy o wysłanie zapytania na nasz adres e-mail:biuro@arpidruk.pl, wzoru w postaci pliku graficznego (bitmapa lub rysunek wektorowy), uwzględniając wielkości oraz ilość. Na tej podstawie będziemy mogli podać Państwu dokładną cenę wykonania usługi, a następnie podjąć się realizacji zlecenia.

Przykładowe realizacje:

Kontakt
z doradcą

Powiedz do czego chcesz wykorzystać haft komputerowy, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą.

Zadzwoń

12 294 13 01

Napisz

biuro@arpidruk.pl

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

"*Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (imię, nazwisko, nazwa firmy, numer telefonu, adres e-mail) oraz przesyłanie informacji handlowych w celach marketingowych przez Arpidruk Rząska zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2014 poz. 1182)."

Imię i nazwisko*

Nazwa firmy

Telefon kontaktowy*

Adres email*

Prześlij plik

Zapytanie

Please leave this field empty.