Nadruki na koszulkach

Zdjęcie? Własna grafika? Napis? Logo? – każdą z tych rzeczy możesz umieścić na ubraniu i dostosować element odzieży do własnego stylu, gustu czy przemyśleń. Indywidualny nadruk na koszulkach pozwala wyrazić siebie i stworzyć unikalną garderobę. Jeżeli nie możesz znaleźć T-shirtu z odpowiednim nadrukiem albo chcesz zrobić komuś wyjątkowy prezent, zapoznaj się z naszą propozycją. Realizujemy indywidualne pomysły Klientów, wykonując nadruki na koszulkach od jednej sztuki.

Nasze rozwiązania polecamy także jako element identyfikacji wizualnej marki. Jesteśmy w stanie zamieścić nadruki na koszulach z logotypem firmy, hasłem promowanej kampanii marketingowej, produktem akcji promocyjnej, itp. Takie rozwiązania dobrze sprawdzają się wśród kolporterów, roznoszących ulotki, a także osób obsługujących stanowiska na targach i konwentach branżowych. Mogą być wykorzystane także jako upominek dla partnerów biznesowych lub pracowników. Nadruki na koszulkach stają się coraz popularniejsze także wśród organizatorów imprez. Odzież z grafiką bądź logo wydarzenia stanowi ulubioną pamiątkę uczestników.

Wybierz odpowiednią technikę:

 • TERMOTRANSFER Ta metoda druku zapewnia możliwość aplikacji wzorów typu fullkolor takich, jak zdjęcia czy pełnokolorowe grafiki. Nadruk na koszulkach wykonujemy na wysokiej jakości specjalistycznych foliach. Jest to gwarancją wyjątkowej estetyki wykonania materiału. Ponadto nadruki na koszulkach odznaczają się doskonałą trwałością. Na biały materiał istnieje możliwość naniesienia grafiki bez tła, natomiast w przypadku kolorowych konieczne jest zapewnienie zdjęciu tła.
  • prać na lewej stronie w temp.
  • Do 40 stopni Celsjusza.
  • Prasować na lewej stronie.

  Zamówienia realizujemy od jednej sztuki.

 • FOLIA FLEX I FLOCK Folii tych używa się do aplikacji wzorów takich, jak napisy i proste jednokolorowe grafiki. Nie ma konieczności stosowania tła w przypadku kolorowych koszulek. Metoda przy użyciu tej folii daje możliwość bardzo trwałego efektu w połączeniu z lekko błyszczącą i gładką powierzchnią. Przygotowujemy nadruki na koszulkach przy zastosowaniu folii w kilkunastu standardowych kolorach oraz kilku specjalnych takich jak złoto, czy srebro. Folia flock ma podobne właściwości co flex z tym, że jej powierzchnia jest lekko meszkowata, dająca wrażenie pluszowego nadruku na koszulkach. Zamówienia realizujemy od jednej sztuki.
 • SITODRUK Sitodruk wykonany jest w oparciu o wysokiej jakości farby, które gwarantują znakomitą jakość druku oraz odporność na pranie i czyszczenie chemiczne. Nadruk na koszulkach metodą sitodruku to jedna z najtrwalszych technik zdobienia odzieży, a dodatkowo nie ma żadnych ograniczeń jeśli chodzi o liczbę kolorów, a ogromna uniwersalność tej metody sprawia, że korzysta się z niej powszechnie również w tworzeniu wydruków wielkoformatowych. Zamówienia w tym przypadku realizowane są dla większych ilości produktów.

Zachęcamy do skorzystania z naszej profesjonalnej oferty. Nadruk na koszulkach to ciekawy nośnik treści promocyjnych, to szansa na spersonalizowanie własnej garderoby, to sposób na budowanie pozytywnego wizerunki marki. To więcej niż odzież! Przykładowe realizacje, których podjęliśmy się w ostatnim czasie:

Przykładowe realizacje, których podjęliśmy się w ostatnim czasie:

Kontakt
z doradcą

Powiedz do czego chcesz wykorzystać nadruki na koszulkach, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą.

Zadzwoń

12 294 13 01

Napisz

biuro@arpidruk.pl

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

"*Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (imię, nazwisko, nazwa firmy, numer telefonu, adres e-mail) oraz przesyłanie informacji handlowych w celach marketingowych przez Arpidruk Rząska zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2014 poz. 1182)."

Imię i nazwisko*

Nazwa firmy

Telefon kontaktowy*

Adres email*

Prześlij plik

Zapytanie

Please leave this field empty.