Nadruki na koszulkach

kobieta w koszulce z nadrukiem

Zdjęcie? Własna grafika? Napis? Logo? Każdą z tych rzeczy możemy dla Państwa umieścić na ubraniu i dostosować element odzieży do własnego stylu, gustu czy przemyśleń. Indywidualny nadruk cyfrowy na koszulkach pozwala wyrazić siebie i stworzyć unikalną garderobę. Jeżeli nie możecie znaleźć T-shirtu z odpowiednim nadrukiem albo chcecie zrobić komuś wyjątkowy prezent, zapoznajcie się z naszą propozycją. Realizujemy indywidualne pomysły Klientów, wykonując nadruki na koszulkach już od jednej sztuki.

Zastosowanie druku cyfrowego na koszulkach

Druk cyfrowy na koszulkach polecamy także jako element identyfikacji wizualnej marki. Jesteśmy w stanie zamieścić nadruki na koszulkach z logotypem firmy, hasłem promowanej kampanii marketingowej, produktem akcji promocyjnej itp. Takie rozwiązania dobrze sprawdzają się wśród kolporterów roznoszących ulotki, a także osób obsługujących stanowiska na targach i konwentach branżowych. Nadruk cyfrowy na koszulkach może być wykorzystany także jako upominek dla partnerów biznesowych lub pracowników. Nadruki na koszulkach stają się coraz popularniejsze również wśród organizatorów imprez. Odzież z grafiką bądź logo wydarzenia stanowi formę ulubionej pamiątki dla uczestników.

 

Druk cyfrowy na koszulkach – jaką technikę wybrać?

▶ TERMOTRANSFER — ta metoda druku zapewnia możliwość aplikacji wzorów typu full color, takich jak zdjęcia czy pełnokolorowe grafiki. Nadruk na koszulkach wykonujemy na wysokiej jakości specjalistycznych foliach. Jest to gwarancja wyjątkowej estetyki wykonania materiału. Ponadto nadruki na koszulkach odznaczają się doskonałą trwałością. Na białym materiale grafika może być naniesiona bez tła, jednak kolorowe produkty wymagają już jego zastosowania.

  • Prać na lewej stronie w temp. do 40 stopni Celsjusza.
  • Prasować na lewej stronie.

 

▶ FOLIA FLEX I FLOCK  folii tych używa się do aplikacji wzorów, takich jak napisy i proste, jednokolorowe grafiki. W przypadku kolorowych koszulek nie ma konieczności stosowania tła. Metoda przy użyciu tej folii daje możliwość bardzo trwałego efektu w połączeniu z lekko błyszczącą i gładką powierzchnią. Przygotowujemy nadruki na koszulkach przy zastosowaniu folii w kilkunastu standardowych kolorach oraz kilku specjalnych, takich jak złoto czy srebro. Folia flock ma podobne właściwości co flex, z tym że jej powierzchnia jest lekko meszkowata, dająca wrażenie pluszowego nadruku na koszulkach. Zamówienia na koszulki drukiem cyfrowym realizujemy od jednej sztuki.

 

▶ SITODRUK — sitodruk na koszulce wykonany jest wysokiej jakości farbami, które gwarantują znakomitą jakość druku oraz odporność na pranie i czyszczenie chemiczne. Nadruk na koszulkach metodą sitodruku to jedna z najtrwalszych technik zdobienia odzieży, a dodatkowo nie ma ona żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o liczbę kolorów. Ogromna uniwersalność tej metody sprawia, że korzysta się z niej powszechnie również w tworzeniu wydruków wielkoformatowych. Zamówienia na nadruk na koszulkach metodą sitodruku realizowane są dla większych ilości produktów.

 

 

Nadruk cyfrowy i sitodruk na koszulkach – Państwa projekt, nasze wykonanie!

Wiecie już, jaką techniką wykonać swój nadruk na koszulkach? Czy będzie to sitodruk, czy może druk cyfrowy? Ostateczny wybór zależy od Państwa indywidualnych potrzeb i preferencji. Koszulki w każdym przypadku będą wyglądały efektownie. Jeśli jednak macie więcej pytań dotyczących techniki sitodruku czy nadruku cyfrowego na koszulkach, zadzwońcie lub napiszcie do nas. Chętnie podpowiemy, czym różnią się od siebie te metody i w jaki sposób umieszczamy je na odzieży.

Zachęcamy do skorzystania z naszej profesjonalnej oferty. Nadruk na koszulkach to ciekawy nośnik treści promocyjnych, szansa na spersonalizowanie własnej garderoby, a także sposób na budowanie pozytywnego wizerunki marki. To więcej niż odzież! Druk cyfrowy nanosimy na koszulki dla różnych firm — podobnie jak sitodruk.

Oto przykładowe realizacje, których podjęliśmy się w ostatnim czasie:

Kontakt
z doradcą

Powiedz do czego chcesz wykorzystać nadruki na koszulkach, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą.

Zadzwoń

12 294 13 01

Napisz

biuro@arpidruk.pl

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

"*Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (imię, nazwisko, nazwa firmy, numer telefonu, adres e-mail) oraz przesyłanie informacji handlowych w celach marketingowych przez Arpidruk Rząska zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2014 poz. 1182)."

Imię i nazwisko*

Nazwa firmy

Telefon kontaktowy*

Adres email*

Prześlij plik

Zapytanie

Please leave this field empty.