Naklejki, etykiety hologramowe

hologram

Naklejki hologramowe mogą być wykorzystane zarówno jako zabezpieczenie wyrobu, jak i pełnić funkcję marketingową przez swój oryginalny wygląd. Naklejki metalizowane wykonujemy metodą sitodruku: na folię holograficzną zostaje naniesiony nadruk (np. logo, dane adresowe, numer itp.). Istnieje także możliwość nadruku farbą w złotym lub srebrnym kolorze, które na pewno uatrakcyjnią wygląd holograficznych naklejek. Mieniące się różnymi kolorami etykiety metalizowane w świetle zarówno dziennym, jak i sztucznym są niezwykle efektowne – logo Państwa firmy będzie wyglądało na nich wprost niesamowicie. Naklejka holograficzna na produktach lub jako dodatek do zamówień to najlepsze rozwiązanie, by przyciągnąć do siebie jeszcze większą ilość klientów.

Jeśli chcą Państwo rozpowszechnić logo swojej marki w oryginalny sposób, nasze naklejki – etykiety hologramowe – z pewnością przypadną Wam do gustu. Oferujemy najwyższą jakość wykonanych naklejek, a także ich trwałość oraz efektowny wygląd. Dokładamy wszelkich starań, by produkowane przez nas naklejki hologramy z logo prezentowały się nienagannie.

Dzięki użyciu plotera z laserowym systemem pozycjonowania OPOS możemy wykonać hologram w dowolnym kształcie bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów za wykrojnik.

Przy zapytaniu o cenę prosimy o podanie ilości kolorów, wielkości, ilości oraz kształtu.

Kontakt
z doradcą

Powiedz do czego chcesz wykorzystać naklejki hologramowe, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą.

Zadzwoń

12 294 13 01

Napisz

biuro@arpidruk.pl

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

"*Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (imię, nazwisko, nazwa firmy, numer telefonu, adres e-mail) oraz przesyłanie informacji handlowych w celach marketingowych przez Arpidruk Rząska zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2014 poz. 1182)."

Imię i nazwisko*

Nazwa firmy

Telefon kontaktowy*

Adres email*

Prześlij plik

Zapytanie

Please leave this field empty.