Naklejki, etykiety hologramowe

Naklejki hologramowe mogą być wykorzystane zarówno jako zabezpieczenie wyrobu, jak i pełnić funkcję marketingową przez swój oryginalny wygląd. Jako profesjonalna drukarnia zajmujemy się produkcją naklejek hologramów z logo czy sloganami firmy, które są dodatkową reklamą marki. Naklejki metalizowane wykonujemy metodą sitodruku: na folię holograficzną zostaje naniesiony nadruk (np. logo, dane adresowe, numer itp.), a następnie przystępujemy do tworzenia fizycznej wersji. Istnieje także możliwość nadruku farbą w złotym lub srebrnym kolorze, które na pewno uatrakcyjnią wygląd holograficznych naklejek. Mieniące się różnymi kolorami etykiety metalizowane w zarówno w świetle dziennym, jak i sztucznym są niezwykle efektowne – logo Państwa firmy będzie wyglądało na nich wprost niesamowicie. Naklejka holograficzna na produktach lub jako dodatek do zamówień to najlepsze rozwiązanie, by przyciągnąć do siebie jeszcze większą ilość klientów.

Najwyższa jakość

Jeśli chcą Państwo rozpowszechnić logo swojej marki w oryginalny sposób, nasze naklejki – etykiety hologramowe – z pewnością przypadną Wam do gustu. Oferujemy najwyższą jakość wykonanych naklejek, a także ich trwałość oraz efektowny wygląd. Dokładamy wszelkich starań, by produkowane przez nas naklejki hologramy z logo zawsze prezentowały się nienagannie.

IMG_7338

Trwałe i efektowne holograficzne naklejki

Będąc profesjonalistami w swoim fachu, korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych urządzeń. Mamy wtedy pewność, że holograficzne naklejki są wysokiej jakości i mają perfekcyjnie odwzorowane kolory oraz detale. Dzięki użyciu plotera z laserowym systemem pozycjonowania OPOS możemy wykonać hologram w dowolnym kształcie bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów za wykrojnik. Naklejki hologramy z logo będą zatem idealnie wycięte, co zdecydowanie zwiększy ich estetykę. Każda holograficzna naklejka może być przyklejona na paczkę w celu jej zabezpieczenia bądź spełniać funkcję reklamową, np. być dorzucona do zamówienia.

Przy zapytaniu o cenę prosimy o podanie ilości kolorów, wielkości, ilości oraz kształtu. Dołożymy wszelkich starań, aby każda naklejka hologramowa prezentowała się jak najlepiej i jak najwierniej oddawała Państwa projekt.

sticker_on_hand
hand_made
4_finger

Gdzie wykorzystać hologramy, czyli naklejki o różnym zastosowaniu

Holograficzna naklejka to element, który wielu z nas widziało czy to na paczkach wysyłkowych, czy na innych produktach. Ten niepozorny dodatek jest wykorzystywany przez przedstawicieli wielu branż – od handlowej, przez medyczną, aż po gastronomiczną czy reklamową, co czyni z niego uniwersalne rozwiązanie. Hologramy są widoczne nawet na dokumentach w celu ich identyfikacji i autoryzacji – przykładem jest naklejka hologramowa stosowana jako potwierdzenie ważności legitymacji studenta lub też hologram umieszczony na karcie płatniczej w celu zabezpieczenia jej przed próbą fałszerstwa. Aby naklejka hologramowa należycie spełniała swoją funkcję, musi być odpowiednio wykonana, tj. z zewnątrz posiadać czytelny nadruk, a od wewnętrznej strony zostać pokryta warstwą kleju uniemożliwiającego odczepienie jej od powierzchni bez pozostawiania śladu. Chcą mieć Państwo pewność, że hologramy – naklejki z efektem holo – będą zrobione we właściwy sposób? Zdajcie się na naszą pomoc! Zadbamy o każdy szczegół, aby finalny produkt spełniał Wasze oczekiwania pod względem wyglądu, jak również jakości. Zaprojektowane przez nas, a następnie wykonane naklejki typu hologram, z pewnością posłużą w niejednej branży. Sprawdźcie sami!

Kontakt
z doradcą

Powiedz do czego chcesz wykorzystać naklejki hologramowe, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą.

Zadzwoń

12 294 13 01

Napisz

biuro@arpidruk.pl

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

"*Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (imię, nazwisko, nazwa firmy, numer telefonu, adres e-mail) oraz przesyłanie informacji handlowych w celach marketingowych przez Arpidruk Rząska zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2014 poz. 1182)."

Imię i nazwisko*

Nazwa firmy

Telefon kontaktowy*

Adres email*

Prześlij plik

Zapytanie

Please leave this field empty.