Naklejki, etykiety hologramowe

hologram
Naklejki hologramowe mogą być wykorzystane zarówno jako zabezpieczenie wyrobu, jak i pełnić funkcję marketingową przez swój oryginalny wygląd. Jako profesjonalna drukarnia zajmujemy się produkcją naklejek hologramów z logo czy sloganami firmy, które służą jako dodatkowa reklama marki. Naklejki metalizowane wykonujemy metodą sitodruku: na folię holograficzną zostaje naniesiony nadruk (np. logo, dane adresowe, numer itp.). Istnieje także możliwość nadruku farbą w złotym lub srebrnym kolorze, które na pewno uatrakcyjnią wygląd holograficznych naklejek. Mieniące się różnymi kolorami etykiety metalizowane w zarówno w świetle dziennym, jak i sztucznym są niezwykle efektowne – logo Państwa firmy będzie wyglądało na nich wprost niesamowicie. Naklejka holograficzna na produktach lub jako dodatek do zamówień to najlepsze rozwiązanie, by przyciągnąć do siebie jeszcze większą ilość klientów.

Trwałe i efektowne holograficzne naklejki

Jeśli chcą Państwo rozpowszechnić logo swojej marki w oryginalny sposób, nasze naklejki – etykiety hologramowe – z pewnością przypadną Wam do gustu. Oferujemy najwyższą jakość wykonanych naklejek, a także ich trwałość oraz efektowny wygląd. Dokładamy wszelkich starań, by produkowane przez nas naklejki hologramy z logo prezentowały się nienagannie.

Będąc profesjonalistami w swoim fachu, korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych urządzeń. Mamy wtedy pewność, że holograficzne naklejki są wysokiej jakości i mają perfekcyjnie odwzorowane kolory oraz detale. Dzięki użyciu plotera z laserowym systemem pozycjonowania OPOS możemy wykonać hologram w dowolnym kształcie bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów za wykrojnik. Naklejki hologramy z logo będą zatem idealnie wycięte, co zdecydowanie zwiększy ich estetykę. Każda holograficzna naklejka może być przyklejona na paczkę w celu jej zabezpieczenia bądź spełniać funkcję reklamową, np. być dorzucona do zamówienia.

Przy zapytaniu o cenę prosimy o podanie ilości kolorów, wielkości, ilości oraz kształtu. Dołożymy wszelkich starań, aby każda naklejka hologramowa prezentowała się jak najlepiej i jak najwierniej oddawała Państwa projekt.

Kontakt
z doradcą

Powiedz do czego chcesz wykorzystać naklejki hologramowe, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą.

Zadzwoń

12 294 13 01

Napisz

biuro@arpidruk.pl

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

"*Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (imię, nazwisko, nazwa firmy, numer telefonu, adres e-mail) oraz przesyłanie informacji handlowych w celach marketingowych przez Arpidruk Rząska zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2014 poz. 1182)."

Imię i nazwisko*

Nazwa firmy

Telefon kontaktowy*

Adres email*

Prześlij plik

Zapytanie

Please leave this field empty.