Wydruk plakatów

Wydrukowane w naszej krakowskiej pracowni plakaty to idealna forma reklamy do umieszczenia w miejscach publicznych. Tego typu graficzny przekaz jest zazwyczaj dobrze wyeksponowany, a do tego bez problemu można umieścić na nim wszystkie potrzebne potencjalnym klientom informacje. Druk plakatów stał się doskonałą opcją promocji m.in. dla zespołów muzycznych występujących w Krakowie lub okolicach oraz dla firm działających w dowolnej branży.

Drukowanie plakatów w wielu formatach

Zajmujemy się kompleksowym wydrukiem plakatów. Oferujemy produkty m.in. w najbardziej popularnych formatach A1 (594 x 841 mm), A2 (420 x 594 mm) oraz A3 (297 x 420 mm).

Możliwe jest także drukowanie nieco większych plakatów, czego przykładem są te w rozmiarze B1 (680 x 980 mm) oraz B2 (480 x 680 mm). Dajemy możliwość wyboru nie tylko formatu, ale też rodzaju papieru użytego do zrealizowania zlecenia (oferujemy papier kredowy matowy i błyszczący). Nasza drukarnia plakatów zapewnia zadowalające efekty, dlatego produkty drukujemy na najwyższej jakości papierach powlekanych. Jednorazowo realizujemy nawet do 3000 wydruków!

Co więcej, jako błyskawicznie rozwijająca się drukarnia plakatów w Krakowie dysponujemy sprzętem oraz zespołem, dzięki którym oferujemy najszybszy termin realizacji prac — maksymalnie do 5 dni, choć często wydruk następuje szybciej, bez względu na ilość zamówionych plakatów.

Profesjonalny druk plakatów zgodnie z wizją

Drukowanie plakatów to nasza prawdziwa pasja, a do każdego zlecenia zawsze podchodzimy indywidualnie, z uwzględnieniem szczegółów, jakie zostaną zawarte w projekcie. To od Państwa zależy nakład, ilość zadrukowanych stron, format i papier – my z kolei stajemy na wysokości zadania, by druk plakatów odbył się jak należy, a efekt zadowolił nawet najbardziej wymagających z Was. Nasza drukarnia w Krakowie stoi otworem dla wszystkich zainteresowanych osób. Czekamy na Państwa projekty!

Szybka wycena

Kontakt
z doradcą

Powiedz do czego chcesz wykorzystać plakaty, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą.

Zadzwoń

12 294 13 01

Napisz

biuro@arpidruk.pl

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

"*Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (imię, nazwisko, nazwa firmy, numer telefonu, adres e-mail) oraz przesyłanie informacji handlowych w celach marketingowych przez Arpidruk Rząska zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2014 poz. 1182)."

Imię i nazwisko*

Nazwa firmy

Telefon kontaktowy*

Adres email*

Prześlij plik

Zapytanie

Please leave this field empty.