Teczki na dokumenty i reklamowe z nadrukiem

Prowadzenie firmy wiąże się ze sporządzaniem odpowiedniej dokumentacji, niezależnie od profilu przedsiębiorstwa. Czasami jednak wymagane jest przekazywanie kopii bądź jednego z oryginałów klientom/kontrahentom – wówczas wydrukowane pliki powinny mieć odpowiednią oprawę. Co w tym przypadku sprawdzi się najlepiej? Oczywiście teczki na dokumenty z nadrukiem promującym usługi przedsiębiorstwa. Teczki ofertowe stosowane są do przechowywania dokumentów bądź przedstawiania ofert handlowych, jednocześnie ułatwiając ich przenoszenie oraz zabezpieczając przed zniszczeniem. Produkowane przez nas teczki ofertowe z nadrukiem stanowią doskonałą reklamę w profesjonalnej i eleganckiej formie. Produkty posiadają nacięcie na wizytówkę, ponadto wedle życzeń dodajemy również grzbiet o grubości 5 mm. Nasza pracownia w Krakowie oferuje wyłącznie wysokiej jakości, ozdabiane folią matową lub błyszczącą teczki na dokumenty z nadrukiem, które przydadzą się w niejednej branży.

Specyfikacja teczek ofertowych:

  • przeznaczone na dokumenty w rozmiarze A4,
  • wykonane z matowego, kredowego papieru 350 g,
  • z grzbietem o grubości 5 mm lub bez grzbietu,
  • jednostronne kolorowe.

Możliwość ozdobienia:

  • folia matowa lub błyszcząca,
  • folia matowa + lakier UV wybiórczo.

Teczki ofertowe z nadrukiem – wykonamy je specjalnie na zamówienie!

Są Państwo przedstawicielami biura nieruchomości? A może zajmujecie się usługami dotyczącymi opraw imprezowych? Niezależnie od profilu działalności proponujemy Wam teczki reklamowe, w którym przekażecie swoim klientom podpisane umowy oraz inne dokumenty. Tworzone przez nas produkty stanowią odpowiednie zabezpieczenie wydruków, uniemożliwiając sprawdzenie zawartości przez osoby trzecie bez uprzedniego otwarcia teczki. Ponadto umieszczone na nich logo bądź slogan związany z Państwa marką będą najlepszą, subtelną formą promocji – klient po okładce rozpozna, jakie dokumenty otrzymał w danej teczce. Zdajemy sobie sprawę z tego, że produkcja tego typu akcesoriów zazwyczaj wymaga wysokiego nakładu, jednak dla nas to nie problem! Wykonamy dla Was tyle teczek ofertowych, ile tylko będziecie chcieli, dokładnie z takimi elementami, które chcecie zawrzeć na okładce, jak również z tyłu produktu. Pozostajemy do Państwa dyspozycji – zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów dot. spersonalizowanych teczek na dokumenty.

Szybka wycena

Kontakt
z doradcą

Powiedz do czego chcesz wykorzystać teczki ofertowe, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą.

Zadzwoń

12 294 13 01

Napisz

biuro@arpidruk.pl

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

"*Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (imię, nazwisko, nazwa firmy, numer telefonu, adres e-mail) oraz przesyłanie informacji handlowych w celach marketingowych przez Arpidruk Rząska zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2014 poz. 1182)."

Imię i nazwisko*

Nazwa firmy

Telefon kontaktowy*

Adres email*

Prześlij plik

Zapytanie

Please leave this field empty.