Ulotki składane

Dla wymagających Klientów przygotowaliśmy ulotki składane. Drukujemy je na najwyższej jakości papierach powlekanych (błyszczących lub matowych) o gramaturze od 135 g do 300 g. Tego typu ulotki szczególnie polecamy w przypadku większej ilości tekstów i zdjęć – dzięki składaniu mamy możliwość rozdzielenia poszczególnych elementów oferty. Różnorodność formatów i kombinacji sprawia, że składane ulotki są bardziej przejrzyste i czytelne.

Zajmujemy się drukiem ulotek (w tym modeli składanych) od wielu lat – dlatego wiemy, jak ważna dla naszych klientów jest możliwość konfigurowania i dostosowywania produktu do swoich potrzeb. Z tego też powodu nasza drukarnia oferuje możliwość doboru najróżniejszych formatów oraz rodzajów papieru, z których wydrukowane zostaną składane ulotki. Nakład zakupionych jednorazowo produktów może wynieść nawet 20000 sztuk.

Szybka wycena

Kontakt
z doradcą

Powiedz do czego chcesz wykorzystać ulotkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą.

Zadzwoń

12 294 13 01

Napisz

biuro@arpidruk.pl

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

"*Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (imię, nazwisko, nazwa firmy, numer telefonu, adres e-mail) oraz przesyłanie informacji handlowych w celach marketingowych przez Arpidruk Rząska zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2014 poz. 1182)."

Imię i nazwisko*

Nazwa firmy

Telefon kontaktowy*

Adres email*

Prześlij plik

Zapytanie

Please leave this field empty.