Ulotki składane

Dla wymagających klientów przygotowaliśmy ulotki składane. Drukujemy je na najwyższej jakości papierach powlekanych (błyszczących lub matowych) o gramaturze od 135 g do 300 g. Tego typu ulotki szczególnie polecamy w przypadku większej ilości tekstów i zdjęć – dzięki składaniu mamy możliwość rozdzielenia poszczególnych elementów oferty. Różnorodność formatów i kombinacji sprawia, że składane ulotki są bardziej przejrzyste oraz czytelne. Zajmujemy się drukiem ulotek (w tym modeli składanych) od wielu lat – dlatego wiemy, jak ważna dla naszych klientów jest możliwość konfigurowania i dostosowywania produktu do swoich potrzeb. Z tego też powodu nasza drukarnia oferuje możliwość doboru najróżniejszych formatów oraz rodzajów papieru, z których wydrukowane zostaną składane ulotki. Nakład zakupionych jednorazowo produktów może wynieść nawet 20000 sztuk. Serdecznie zachęcamy do składania zamówień!

Druk ulotek składanych. Czym różni się od standardowego?

Ulotki składane to nic innego jak informatory, które dopiero po rozłożeniu pokazują pełną zawartość treściową oraz graficzną. Są szczególną formą reklamową, ponieważ można zawrzeć na nich zdecydowanie więcej danych niż w przypadku standardowych, jednostronnych ulotek. Te składane zazwyczaj posiadają 3 łamy, dzięki czemu istnieje możliwość podzielenia przedstawianego tekstu i grafiki na odrębne części, w zależności od konkretnych potrzeb. Ten typ druku znacząco różni się od realizacji klasycznych broszur, głównie od strony poligraficznej. Dlaczego? Aby ulotki składane prezentowały się jak należy, trzeba pamiętać o odpowiednim umiejscowieniu tekstu, jak również elementów graficznych. Nie można doprowadzić do sytuacji, w której jakiekolwiek części składowe zostaną umieszczone na zgięciach ulotki – wówczas całość nie prezentuje się estetycznie, a także nie można odczytać z ulotki wszystkich informacji. Jeśli chcą Państwo uniknąć takiej sytuacji, skontaktujcie się z nami! Podczas realizowania zlecenia robimy wszystko, by ulotki składane były wykonane perfekcyjne, a druk na nich – czytelny i wyraźny. Uwzględniamy przy tym wszystkie Wasze potrzeby. Jako drukarnia oferujemy ulotki składane dopasowane do konkretnych wymagań w zakresie rozmiaru czy zadrukowania kolorystycznego. Ponadto oferujemy je w naprawdę przystępnych cenach, dlatego nie radzimy zwlekać – zareklamujcie swoją branżę w najlepszy sposób!

Szybka wycena

Kontakt
z doradcą

Powiedz do czego chcesz wykorzystać ulotkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą.

Zadzwoń

12 294 13 01

Napisz

biuro@arpidruk.pl

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

"*Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (imię, nazwisko, nazwa firmy, numer telefonu, adres e-mail) oraz przesyłanie informacji handlowych w celach marketingowych przez Arpidruk Rząska zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2014 poz. 1182)."

Imię i nazwisko*

Nazwa firmy

Telefon kontaktowy*

Adres email*

Prześlij plik

Zapytanie

Please leave this field empty.