Tanie ulotki reklamowe na zamówienie

ulotki

Druk ulotek

Ulotki reklamowe to jedna z najbardziej popularnych form reklamy. W naszej ofercie dostępne są ulotki w formatach A6 (105 x 148 mm), A5 (148 x 210 mm), A4 (210 x 297 mm), A3 (297 x 420 mm) oraz DL (99 x 210 mm). Ulotki drukujemy na zamówienie, na najwyższej jakości papierach powlekanych (błyszczący lub matowy) o gramaturze od 135 g do 300 g. Druk ulotek dwustronnych jest w tej samej cenie co jednostronnych. W przypadku, jeżeli ulotki reklamowe mają większą ilość tekstu i zdjęć, przez co druk nie mieści się, wówczas nasza drukarnia poleca broszury składane. Różnorodność formatów, jakie może mieć wydruk, a także rodzajów składania sprawia, że broszury są bardziej przejrzyste i czytelne niż standardowy druk ulotki.

Istnieje możliwość zamówienia ulotek, tudzież innych form druku na nietypowych papierach i w różnych formatach – w takim przypadku prosimy o kontakt mailowy. Oferujemy również pomoc przy tworzeniu projektu lub adaptacji istniejącego do druku. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Jeśli interesuje Państwa drukowanie ulotek reklamowych w mniejszych ilościach lub innych nietypowych formatach, prosimy o przesłanie zapytania na maila. Jako producent ulotek na każdym etapie projektu służymy pomocą i fachową poradą. Produkcja obejmuje zawsze tanie i dopasowane do Państwa potrzeb ulotki — zapraszamy.

Oblicz cenę produktu

Format

Papier

Kolor

Nakład

formaty ulotek

Kontakt
z doradcą

Powiedz do czego chcesz wykorzystać ulotkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą.

Zadzwoń

12 294 13 01

Napisz

biuro@arpidruk.pl

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

"*Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (imię, nazwisko, nazwa firmy, numer telefonu, adres e-mail) oraz przesyłanie informacji handlowych w celach marketingowych przez Arpidruk Rząska zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2014 poz. 1182)."

Imię i nazwisko*

Nazwa firmy

Telefon kontaktowy*

Adres email*

Prześlij plik

Zapytanie

Please leave this field empty.