Ulotki reklamowe

ulotki

Druk ulotek

Ulotki reklamowe to jedna z najbardziej popularnej formy reklamy. W naszej ofercie dostępne są ulotki w najbardziej popularnych formatach A6 (105 x 148 mm), A5 (148 x 210 mm), A4 (210 x 297 mm),A3 (297 x 420 mm) oraz DL (99 x 210 mm). Ulotki drukujemy na najwyższej jakości papierach powlekanych (błyszczący lub matowy) o gramaturze od 135g do 300g. Druk ulotek dwustronnych w tej samej cenie co jednostronne. W przypadku większej ilości tekstów i zdjęć polecamy broszury składane, różnorodność formatów i rodzajów składania sprawia, że broszury są bardziej przejrzyste i czytelne.

Istnieje możliwość zamówienia druku na nietypowych papierach i w nietypowych formatach – w takim przypadku prosimy o kontakt mailowy. Oferujemy również pomoc przy tworzeniu projektu lub adaptacji istniejącego projektu do druku. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Jeśli potrzebują Państwo mniejszych ilości lub innych nietypowych formatów prosimy o przesłanie zapytania na maila. Na każdym etapie projektu i produkcji służymy pomocą i fachową poradą.

Oblicz cenę produktu

Format

Papier

Kolor

Nakład

Kontakt
z doradcą

Powiedz do czego chcesz wykorzystać ulotkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą.

Zadzwoń

12 294 13 01

Napisz

biuro@arpidruk.pl

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

"*Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (imię, nazwisko, nazwa firmy, numer telefonu, adres e-mail) oraz przesyłanie informacji handlowych w celach marketingowych przez Arpidruk Rząska zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2014 poz. 1182)."

Imię i nazwisko*

Nazwa firmy

Telefon kontaktowy*

Adres email*

Prześlij plik

Zapytanie

Please leave this field empty.