Wizytówki sitodruk

Wykonujemy wizytówki drukowane metodą sitodruku. To najlepsze rozwiązanie dla wszystkich Klientów, którzy chcą być w posiadaniu efektownych wizytówek przyciągających wzrok innych. Sitodruk, czyli metoda, jaką wykorzystujemy w produkcji wizytówek na nietypowych materiałach (np. bardzo grubym kartonie, kolorowych papierach), to jeden z najtrwalszych sposób nanoszenia grafiki. Istnieje również możliwość nadruku przy wykorzystaniu farb: złotej, srebrnej lub białej, dzięki czemu wizytówki będą oryginalne i eleganckie.

Pięknie prezentujące się, designerskie produkty reklamujące Państwa firmę z pewnością przypadną do gustu wszystkim osobom, które zwracają uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Dlatego szczególnie polecamy metodę, jaką jest sitodruk. Wizytówki wykonane za pomocą tego sposobu są oryginalne, eleganckie, a nadruk nie schodzi z papieru. Podejmujemy się wykonania wizytówek w szerokiej palecie kolorystycznej – od neutralnych barw po nieco bardziej wyraziste odcienie, aby sprostać wszelkim oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli szukacie Państwo drukarni, która realizuje zlecenia na jak najwyższym poziomie, trafiliście w najlepsze miejsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.

Kontakt
z doradcą

Powiedz do czego chcesz wykorzystać wizytówki, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą.

Zadzwoń

12 294 13 01

Napisz

biuro@arpidruk.pl

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

"*Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (imię, nazwisko, nazwa firmy, numer telefonu, adres e-mail) oraz przesyłanie informacji handlowych w celach marketingowych przez Arpidruk Rząska zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2014 poz. 1182)."

Imię i nazwisko*

Nazwa firmy

Telefon kontaktowy*

Adres email*

Prześlij plik

Zapytanie

Please leave this field empty.