Magnesy reklamowe z nadrukami 3D

Magnesy reklamowe wykonane są ze specjalnej folii, na którą zostaje naniesiona grafika. Ich podstawową zaletą jest możliwość wielokrotnego przyklejania i odklejania, bez konieczności zrywania, a co za tym idzie, uszkodzenia naklejki. Nasze magnesy z nadrukiem mogą służyć zarówno jako naklejka informacyjna, jak i ciekawy gadżet reklamowy (np. na lodówkę lub metalową tablicę). Istnieje możliwość docięcia produktu do dowolnego kształtu, dzięki czemu jeszcze bardziej zwiększa się jego atrakcyjność. Magnesy reklamowe tworzymy na dwa sposoby – w przypadku projektów pełnokolorowych wykonujemy nadruk na folii samoprzylepnej, a następnie nanosimy aplikację na folię magnetyczną lub wycinamy litery, znaki bądź loga z folii samoprzylepnej i naklejamy je na folię. Magnes z logo firmy to świetny gadżet, a przy okazji ciekawa forma reklamy!

Producent magnesów reklamowych. Co proponujemy?

Oferujemy także m.in. magnesy 3D, które dodatkowo pokrywamy żywicą poliuretanową, podkreślającą ich kolorystykę. Wykonywane przez nas magnesy reklamowe 3D są ponadto odporne na działanie promieni słonecznych, rozpuszczalników czy zarysowania. Magnes można zamienić w praktyczny gadżet reklamowy – wystarczy dokleić do niego notes. Jako sprawdzony producent stawiamy na szeroki wybór produktów, dlatego oferujemy następujące rodzaje magnesów reklamowych:

  • magnesy płaskie,
  • magnesy 3D (wypukłe),
  • notesy magnetyczne,
  • magnesy samochodowe.

Przy zapytaniu o cenę prosimy o podanie wielkości naklejki, ilości zamawianych produktów, kształt oraz o określenie rodzaju nadruku. Koniecznie musimy wiedzieć, czy będzie to nadruk pełnokolorowy, czy też wycięte z folii i naklejone litery (oczywiście mogą też Państwo wysłać swój projekt).

Magnes z nadrukiem. Czy warto zainwestować w taki gadżet?

Siła reklamy jest nieoceniona – wie to każdy przedsiębiorca, któremu zależy na jak najlepszym promowaniu swojej marki. Jak przyciągnąć do siebie szerokie grono klientów? Oczywiście w kreatywny sposób! Pomocne okazują się gadżety, właśnie takie jak magnesy reklamowe. Producent tego typu wyrobów powinien zwracać uwagę przede wszystkim na to, by były one jak najwyższej jakości. I my się do tej zasady stosujemy! Tworzymy magnesy z nadrukiem, na których może znaleźć się zarówno logo Waszego przedsiębiorstwa, jak i chwytliwy slogan związany z działalnością firmy. To od Państwa zależy ostateczny wygląd produktu. Magnes reklamowy stanowi niezobowiązującą formę promocji – wręczony klientom/kontrahentom będzie nośnikiem wskazującym na Waszą markę, przypominającym o jej istnieniu na rynku. Wręczony na evencie promocyjnym, imprezie firmowej czy też przy okazji zakupów z pewnością zostanie mile odebrany. Jako producent magnesów reklamowych dokładamy wszelkich starań, by zarówno część promocyjna (wierzchnia warstwa), jak i baza magnesu były wykonane perfekcyjnie – od tego też zależy sukces Waszej marki! Jeśli chcą Państwo rozpocząć produkcję własnych magnesów, to nie ma lepszego wyboru niż Arpidruk. Przekonajcie się, że jest to inwestycja warta zachodu!

Kontakt
z doradcą

Powiedz do czego chcesz wykorzystać magnesy reklamowe, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą.

Zadzwoń

12 294 13 01

Napisz

biuro@arpidruk.pl

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

"*Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (imię, nazwisko, nazwa firmy, numer telefonu, adres e-mail) oraz przesyłanie informacji handlowych w celach marketingowych przez Arpidruk Rząska zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2014 poz. 1182)."

Imię i nazwisko*

Nazwa firmy

Telefon kontaktowy*

Adres email*

Prześlij plik

Zapytanie

Please leave this field empty.