Magnesy reklamowe

Magnesy wykonane są ze specjalnej folii magnetycznej, na którą zostaje naniesiona grafika. Podstawową zaletą magnesów reklamowych jest możliwość wielokrotnego przyklejania i odklejania w dowolnej chwili bez konieczności zrywania a co za tym idzie uszkodzenia naklejki. Może służyć jako naklejka informacyjna jak i ciekawy gadżet reklamowy (np. na lodówkę, metalową tablicę). Istnieje możliwośc docięcia magnesu do dowolnego kształtu, dzięki czemu jeszcze bardziej podnosi jego atrakcyjność. Magnesy reklamowe wykonujemy dwoma metodami, w przypadku projektów pełnokolorowych nadruk na folii samoprzylepnej a poźniej aplikacja na folię magnetyczną lub wycięcie liter, znaków, loga z folii samoprzylepnej i naklejenie na folię magnetyczną.
Magnesy 3d (wypukłe) są dodatkowo pokryte żywicą poliuretanową dzięki czemu jeszcze bardziej podkreślają ich kolorystykę a co za tym idzie zwiększają ich estetykę, ponadto są odporne na promieniowanie słoneczne, rozpuszczalniki, zarysowania. Poprzez doklejenie do magnesu notesu, staje sie on doskonałym i praktycznym gadżetem reklamowym. Magnesy wykonujemy w różnych rodzajach:
– magnesy płaskie
– magnesy 3d (wypukłe)
– notesy magnetyczne
– magnesy samochodowe

Przy zapytaniu o cenę prosimy o podanie wielkości naklejki, ilości, kształt oraz czy bedzię to nadruk pełnokolorowy czy wycięte z folii i naklejone litery (badź przesłanie projektu).

Kontakt
z doradcą

Powiedz do czego chcesz wykorzystać magnesy reklamowe, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą.

Zadzwoń

12 294 13 01

Napisz

biuro@arpidruk.pl

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

"*Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (imię, nazwisko, nazwa firmy, numer telefonu, adres e-mail) oraz przesyłanie informacji handlowych w celach marketingowych przez Arpidruk Rząska zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2014 poz. 1182)."

Imię i nazwisko*

Nazwa firmy

Telefon kontaktowy*

Adres email*

Prześlij plik

Zapytanie

Please leave this field empty.