Reklama zewnętrzna

Z zakresu reklamy zewnętrznej oferujemy :

– Baner
Jedna z najpopularniejszej i ekonomicznej formy reklamy. Możliwość wykończenia przez zgrzanie lub oczkowanie, sprawia że baner jest łatwy w montażu oraz demontażu. Wykonany jest z materiału PCV (podobny do plandeki).

– Baner odblaskowy
Unikatowy materiał odblaskowy sprawia, że baner w nocy odbija światła, zasada działania jest taka jak w przypadku znaków drogowych.

– Siatka mesh

Przeznaczona jest do reklam wielkoformatowych, dzięki swojej strukturze przepuszcza wiatr przez co jest bardziej odporna na rozerwania.

– Folie samoprzylepne
Folia monomeryczna – zalecana na powierzchnie płaskie, występuje w trzech rodzajach: błyszcząca, matowa oraz przezroczysta. Nie polecana do ekspozycji zewnętrznej.
Folia polimerowa – nadaje się do płaskich powierzchni oraz z drobnymi przetłoczeniami, stosowana do wewnątrz jak i na zewnątrz. Idealna do aplikacji reklamy na samochodach jak również na zewnętrzne witryny sklepowe, narażone na warunki atmosferyczne.
Folia wylewana – stosowana przy aplikacjach na powierzchnie z dużymi i nieregularnymi przetłoczeniami oraz narażone na warunki atmosferyczne, przez co jest najbardziej odporna.

Folia One Way Vision
Folia z małymi dziurkami przeznaczona do wyklejania szyb w samochodzie lub witryny (przepuszcza światło a co za tym idzie nie zaciemnia pomieszczenia). Dzieki perforowanej powierzchni od zawnątrz widoczny jest nadruk a nie widac tego co jest za szybą, natomiast od wewnątrz nie ma ograniczonej widoczności, jak w przypadku zwykłej folii (np. tylna szyba w samochodzie).

Folia szroniona (piaskowana)
Dzięki tej folii możemy uzyskać efekt piaskowanego szkła. Stosowana na witryny, szklane drzwi (np. salony kosmetyczne, fitness, solarium, biura itp.) wszędzie tam gdzie chcemy ograniczyć wgląd do środka pomieszczenia przy tym nie ograniczając światła dziennego, jednocześnie nadaje wnętrzom eleganckiego wyglądu. Możliwość wycięcia w folii loga, liter oraz różnych znaków.

Folia magnetyczna
Jak sama nazwa wskazuje folia dziala na zasadzie magnesu. Można ja w bardzo łatwy sposób wielokrotnie założyć jak i ściągnąc bez naruszania powierzchni jak i samej folii. Idealnie nadaję sie jako reklama na samochody w przypadku kiedy chcemy umieszczac reklamę tylko w wyznaczonym okresie (np. TAXI).

Tablice reklamowe, informacyjne
Tablice wykonane są ze spienionego PCV lub pleksi (np. do kasetonów świetlnych). Na tablice w zależności od grafiki przyklejane są wyciete loga, napisy elementy graficzne lub wcześniej zadrukowana folia samoprzylepna w przypadku projektów pełnokolorowych.

Naklejki podłogowe
Folia przeznaczona do reklamy na podłogę. Druk pełnokolorowy pokryty wytrzymałym laminatem dzięki czemu można po niej chodzić nie uszkadzając wydruku. Możliwość wycięcia folii po obrysie do nieregularnych kształtów.

Przykładowe realizacje:

Kontakt
z doradcą

Powiedz do czego chcesz wykorzystać reklamę zewnętrzną, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą.

Zadzwoń

12 294 13 01

Napisz

biuro@arpidruk.pl

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

"*Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (imię, nazwisko, nazwa firmy, numer telefonu, adres e-mail) oraz przesyłanie informacji handlowych w celach marketingowych przez Arpidruk Rząska zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2014 poz. 1182)."

Imię i nazwisko*

Nazwa firmy

Telefon kontaktowy*

Adres email*

Prześlij plik

Zapytanie

Please leave this field empty.