Reklama zewnętrzna

banery reklamowe zewnętrzneZ zakresu reklamy zewnętrznej oferujemy:

– Banery
Jedna z najpopularniejszej i ekonomicznej formy reklamy. Możliwość wykończenia przez zgrzania lub oczkowania sprawia, że baner jest łatwy w montażu oraz demontażu. Nasz baner wykonany z podobnego do plandeki materiału PCV, to doskonała forma reklamy zewnętrznej.

– Banery odblaskowe
Unikatowy materiał odblaskowy sprawia, że baner w nocy odbija światła, a zasada jego działania jest taka sama jak w przypadku znaków drogowych. To doskonale widoczna także w ciemności forma reklamy.

– Siatka mesh

Przeznaczona do reklam zewnętrznych wielkoformatowych, dzięki swojej strukturze przepuszcza wiatr, przez co jest bardziej odporna na rozerwania.

– Folie samoprzylepne
Folia monomeryczna – zalecana przede wszystkim na powierzchnie płaskie, dostępne są trzy rodzaje tego typu folii: błyszczący, matowy oraz przezroczysty. Folii monomerycznej nie poleca się do ekspozycji zewnętrznej.
Folia polimerowa – nadaje się do płaskich powierzchni oraz tych z drobnymi przetłoczeniami, stosowana tak wewnątrz, jak i na zewnątrz. Idealna do aplikacji reklamy na szybach lub karoserii samochodów, jak również na narażone na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych zewnętrzne witryny sklepowe. Zarówno folia polimerowa, jak i ta wylewana, doskonale nadają się do zewnętrznej ekspozycji reklamy.
Folia wylewana – stosowana przy aplikacjach na powierzchnie z dużymi i nieregularnymi przetłoczeniami oraz te narażone na działanie deszczu, śniegu, gradu czy wiatru. To najbardziej wytrzymały rodzaj folii.

Folia One Way Vision
Folia z małymi dziurkami przeznaczona do wyklejania szyb w samochodzie lub witryny (przepuszcza światło, a co za tym idzie, nie zaciemnia pomieszczenia). Dzięki perforowanej powierzchni nadruk przesłania widoczność z zewnątrz, natomiast z wnętrza pomieszczenia doskonale widać znajdujący się za szybami widok. To jedna z najpopularniejszych form zewnętrznej reklamy, ponieważ tego typu folia zapewnia odpowiednią prywatność.

Folia szroniona (piaskowana)
Pozwala ona uzyskać tzw. efekt piaskowanego szkła. Stosowana na witryny, szklane drzwi (np. w salonach kosmetycznych, fitness, solariach czy biurach) i wszędzie tam, gdzie chcemy ograniczyć wgląd do środka pomieszczenia, jednocześnie zapewniając wnętrzu odpowiednią ilość światła dziennego. Tego typu folia to doskonała reklama zewnętrzna, która przy okazji nadaje wnętrzom eleganckiego wyglądu. Istnieje możliwość wycięcia w folii loga, liter oraz różnych znaków.

Folia magnetyczna
Jak sama nazwa wskazuje, folia ta działa na zasadzie magnesu. Można ją w bardzo łatwy sposób wielokrotnie założyć, jak i ściągnąć, bez naruszania powierzchni oraz samej folii. Idealnie sprawdzi się jako reklama na samochody, zwłaszcza w przypadku, kiedy chcemy umieścić reklamę tylko w wyznaczonym okresie (np. na taksówce).

Tablice reklamowe, informacyjne
Tablice wykonane są ze spienionego PCV lub pleksi (np. do kasetonów świetlnych). W zależności od grafiki na tego typu tablice przykleja się wycięte loga, napisy elementy graficzne lub wcześniej zadrukowaną folię samoprzylepną w przypadku projektów pełnokolorowych.

Naklejki podłogowe
Folia przeznaczona do reklamy umieszczonej na podłodze. Druk pełnokolorowy pokryty jest wytrzymałym laminatem, dzięki czemu chodzenie po reklamie nie szkodzi wydrukowi. Oferujemy możliwość wycięcia folii po obrysie do nieregularnych kształtów.

Przykładowe realizacje:

Kontakt
z doradcą

Powiedz do czego chcesz wykorzystać reklamę zewnętrzną, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą.

Zadzwoń

12 294 13 01

Napisz

biuro@arpidruk.pl

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

"*Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (imię, nazwisko, nazwa firmy, numer telefonu, adres e-mail) oraz przesyłanie informacji handlowych w celach marketingowych przez Arpidruk Rząska zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2014 poz. 1182)."

Imię i nazwisko*

Nazwa firmy

Telefon kontaktowy*

Adres email*

Prześlij plik

Zapytanie

Please leave this field empty.