Wydruk naklejek i plomb gwarancyjnych w Krakowie

Przedstawiamy rozmaite plomby gwarancyjne. Te samoprzylepne naklejki to skuteczny sposób na zabezpieczenie oferowanych przez Was produktów. Plomby możemy wykonać w dowolnym rozmiarze, od 10 x 6 mm po 30 x 10 mm. Naklejki mogą zawierać również Waszą własną grafikę oraz mieć dowolny kształt. Jesteśmy w stanie wykonać naklejki gwarancyjne na dwóch specjalistycznych rodzajach folii.

Plomby gwarancyjne na folii kruchej

Folia „krucha” to biała folia, która dzięki swojej strukturze po naklejeniu nie daje się zerwać bez uszkodzenia (kruszy się). Tego typu plomba gwarancyjna posiada bardzo mocny klej, przez co naklejka trwale zabezpiecza sprzęt przed nieuprawnioną ingerencją. Wykonujemy naklejki gwarancyjne na tym typie folii dla wielu branż, które wykorzystują je np. w celu oznaczenia urządzeń, zwłaszcza dla przekazania informacji o ich serwisowaniu.

Plomby gwarancyjne na folii typu VOID

Folia typu VOID to specjalistyczna folia koloru srebrnego, przeznaczona na druk plomb zabezpieczających. Właściwości tego typu plomby gwarancyjnej sprawiają, że zerwana z urządzenia jest całkowicie zniszczona. Naklejka nie nadaje się do powtórnego naklejenia (przy zerwaniu klej ulega zniszczeniu, zostawiając na konkretnej powierzchni napis – VOID). Naklejka gwarancyjna na tym typie folii może być naklejona na urządzeniu elektronicznym czy konkretnej części, np. w układzie motoryzacyjnym.

Nasze naklejki gwarancyjne cechuje wysoka jakość wykonania, dokładne odwzorowanie projektu oraz, co najważniejsze, skuteczność gwarantująca najwyższą ochronę urządzeń/elementów, na których zostaną umieszczone. Plomba gwarancyjna w postaci naklejki jest wygodnym i szybkim sposobem na zabezpieczenie konkretnego sprzętu, a dodatkowo stanowi informację o naruszeniu lub jego braku, np. przed upływającą datą przeglądu technicznego.

Minimalna ilość zamówienia plomb gwarancyjnych to 8 arkuszy 25 x 35 cm (1 pakiet), przy czym liczba plomb zależy od ich rozmiaru.

Plomba – naklejka gwarancyjna – sprzedawana jest w pakietach – oto przykładowe ilości zależne od jej wielkości:

  • plomba 10 × 6 mm – 8976 szt.,
  • plomba 15 × 5 mm – 7040 szt.,
  • plomba 20 × 10 mm – 2560 szt.,
  • plomba 25 × 10 mm – 2080 szt.,
  • plomba 30 × 10 mm – 1760 szt.

Cennik plomb gwarancyjnych

W celu uzyskania dokładnej wyceny dostosowanej do Waszego zamówienia oraz informacji o dostępności innych opcji prosimy o kontakt z naszym doradcą Klienta. Naklejki gwarancyjne mamy w atrakcyjnych cenach, a ich czas realizacji zależy od ilości i specyfikacji. Nasze produkty są nie tylko funkcjonalne, ale także pomagają budować zaufanie oraz lojalność klientów. Każda plomba gwarancyjna (naklejka), którą Państwu dostarczymy, pozwoli w pełni kontrolować Wasze produkty. Zapraszamy do składania zamówień!

Cena pakietu plomb prostokątnych w 1 kolorze – 130 zł netto.

+ 20 zł jednorazowy koszt przygotowania.

Jeśli naklejki gwarancyjne są w innym kształcie niż prostokąt, dopłata za plomby wynosi 30 zł netto.

Plomba gwarancyjna może być wydrukowana w kilku kolorach – dopłata 20 zł netto za każdy następny kolor, jaki będzie miała naklejka.

Kontakt
z doradcą

Powiedz do czego chcesz wykorzystać plomby gwarancyjne, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą.

Zadzwoń

12 294 13 01

Napisz

biuro@arpidruk.pl

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

"*Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (imię, nazwisko, nazwa firmy, numer telefonu, adres e-mail) oraz przesyłanie informacji handlowych w celach marketingowych przez Arpidruk Rząska zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2014 poz. 1182)."

Imię i nazwisko*

Nazwa firmy

Telefon kontaktowy*

Adres email*

Prześlij plik

Zapytanie

Please leave this field empty.