Nadruk na odzieży

materiały odzieżoweStwórz niepowtarzany nadruk na swoich ubraniach! Proponujemy możliwość dostosowania elementu odzieży do własnych potrzeb — swojego stylu, gustu czy przemyśleń. Nadruki na ubraniach tworzymy za pośrednictwem druku cyfrowego, sitodruku i innych technik, które gwarantują wysoką jakość kolorów i wzorów. To idealny wybór na wyjątkowy prezent, a także dla samego siebie! Realizujemy każdy z pomysłów naszych Klientów, a nadruki wykonujemy na koszulkach już od jednej sztuki.

Nadruki polecamy także firmom, w celu stworzenia oryginalnej promocji swojej marki. Sitodruk lub też druk cyfrowy umożliwia stworzenie na odzieży logotypów firmy, haseł promowanych kampanii marketingowych czy produktów znajdujących się w akcji promocyjnej. Odzież z nadrukowanymi grafikami warto wręczyć osobom roznoszącym ulotki lub reklamujących firmę podczas targów i konwentów branżowych. Personalizowane koszulki są też dobrym wyborem na upominek dla partnerów biznesowych, pracowników czy uczestników imprez zorganizowanych przez firmę.

Wybierz odpowiednią technikę:

 • TERMOTRANSFER — metoda pozwala aplikować wzory typu fullkolor, m.in. zdjęcia oraz pełnokolorowe grafiki. Każdy stworzony przez nas nadruk jest zachowany w wysokiej jakości, dzięki naniesieniu ich na specjalistyczne folie. Są przez to nie tylko estetyczne, ale też trwałe. W przypadku białych materiałów istnieje możliwość aplikacji grafik bez tła, z kolei jeśli odzież jest kolorowa, to zdjęcie powinno mieć tło.
  • Prać na lewej stronie w temp. do 40 stopni Celsjusza.
  • Prasować na lewej stronie.

  Zamówienia realizujemy od jednej sztuki.

  • FOLIA FLEX I FLOCK — technika umożliwia aplikację napisów i prostych, jednokolorowych grafik. Ta metoda nie wymaga stosowania tła. Efekt zachwyca szczególnie w przypadku połączeniu folii z lekko błyszczącą i gładką powierzchnią. Nadruki przygotowujemy, stosując nawet kilkanaście standardowych kolorów oraz wielu specjalnych (m.in. złoto bądź srebro). Folia Flock ma podobne właściwości co Flex, jednak w przypadku tej pierwszej, powierzchnia jest lekko meszkowata — daje to wrażenie pluszowego nadruku.
  • SITODRUK — wykonujemy go z wykorzystaniem najwyższej jakości farby. Dzięki temu zapewniona zostaje maksymalna dokładność druku oraz jego trwałość, w tym odporność na częste pranie oraz czyszczenie chemiczne. Zdobienie koszulek sitodrukiem to jeden z najtrwalszych sposobów na uzyskanie zadowalającego efektu. Nasi klienci nie muszą obawiać się liczbą kolorów, gdyż w tej technice nie ma żadnych ograniczeń. Tym samym nadruk pozostanie unikatowy, a sama technika sprawdzi się także przy wydrukach wielkoformatowych.
   Zamówienia w tym przypadku realizowane są dla większych ilości produktów.

  Nadruk na koszulkach daje wiele możliwości marketingowych. To doskonały nośnik treści promocyjnej, choć też świetny sposób na stworzenie własnej, oryginalnej odzieży. Zachęcamy do przejrzenia naszych przykładowych realizacji.

Kontakt
z doradcą

Powiedz do czego chcesz wykorzystać nadruk na odzieży, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą.

Zadzwoń

12 294 13 01

Napisz

biuro@arpidruk.pl

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

"*Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (imię, nazwisko, nazwa firmy, numer telefonu, adres e-mail) oraz przesyłanie informacji handlowych w celach marketingowych przez Arpidruk Rząska zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2014 poz. 1182)."

Imię i nazwisko*

Nazwa firmy

Telefon kontaktowy*

Adres email*

Prześlij plik

Zapytanie

Please leave this field empty.