Nadruk na odzieży

materiały odzieżoweNie ma nic lepszego niż spersonalizowana pod konkretną branżę odzież, na której znajduje się logo oraz slogan reklamowy. To świetne rozwiązanie, by na szeroką skalę promować daną firmę, a także, by zrobić jak najlepsze wrażenie na klientach, np. w trakcie ich obsługiwania. Z naszą pomocą jesteście Państwo w stanie zapewnić sobie, jak i pracownikom odpowiednią odzież, ponieważ wykonujemy spersonalizowane nadruki na wielu różnych ubraniach. Od koszulek, przez bluzy, po kurtki – wybór jest naprawdę nieograniczony.

Sprawdzone metody druku na odzieży

Korzystamy z różnych technik, które pozwalają nam uzyskać jak najlepszy efekt nadruku na ubraniach. Należą do nich:

  • metoda Termotransfer,
  • folia Flex i Flock,
  • sitodruk.

Zlecenia realizujemy z uwzględnieniem wszystkich Państwa zaleceń, przykuwając jednocześnie uwagę do każdego szczegółu. Nasze nadruki wiernie odwzorowują kolory, a także nawet najbardziej skomplikowane elementy logo danej firmy. Wieloletnie doświadczenie oraz najwyższej jakości sprzęt pozwala nam realizować każdy rodzaj projektu. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo nanieść na odzież niewielki napis, czy też może w całości zadrukować dany element garderoby pracowniczej (i nie tylko), gwarantujemy, że finalny produkt będzie prezentował się jak najlepiej.

Trwałe nadruki na ubraniach

Wykonane nadruki są odporne na ścieranie oraz wielokrotne pranie, dlatego bez obaw można użytkować spersonalizowaną odzież nawet w wymagających warunkach. Najczęściej realizujemy druk na odzieży dla gastronomii, handlu oraz branży marketingowej – w tego typu przedsiębiorstwach reklama liczy się najbardziej, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, by Państwa logo, slogan czy nazwa marki były nie tylko estetyczne, ale też funkcjonalne. Najwyższa jakość w najlepszej cenie – tym się charakteryzujemy! Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług.

Kontakt
z doradcą

Powiedz do czego chcesz wykorzystać nadruk na odzieży, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą.

Zadzwoń

12 294 13 01

Napisz

biuro@arpidruk.pl

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

"*Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (imię, nazwisko, nazwa firmy, numer telefonu, adres e-mail) oraz przesyłanie informacji handlowych w celach marketingowych przez Arpidruk Rząska zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2014 poz. 1182)."

Imię i nazwisko*

Nazwa firmy

Telefon kontaktowy*

Adres email*

Prześlij plik

Zapytanie

Please leave this field empty.